SKI AREÁL LUCIFER - JOSEFŮV DŮL
mimo provoz
Zobrazit na:

Žacléř - Prkenný Důl - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Žacléř - Prkenný Důl! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází trojice vleků a lano pro děti. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu se nachází snowpark. V areálu sídlí horská služba. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete gulášek a kulajdu. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Za vidění stojí Hospital Kuks.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Závažných nedostatků je zde hodně. Pokulhává také ochota personálu. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 57%.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 26.1.
Zataženo
-4°C
-4°C
Středa
27.1.2021
Sněžení
-3°C
-5°C
Čtvrtek
28.1.2021
Sněžení
-3°C
-3°C
Pátek
29.1.2021
Déšť se sněhem
1°C
-1°C