SKI AREÁL LUCIFER - JOSEFŮV DŮL
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Soláň - Bzové

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Soláň - Bzové a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu můžete využít dvojici vleků a jedno lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu sídlí horská služba. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte bramboračku či kulajdu. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Rališka.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál hodnotíme spíše kladně. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Personál je velice ochotný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 67%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Čtěte také: Ski areál Soláň - Bzové Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 5.7.

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C
Pátek
8.7.2022

°C
°C