SKI AREÁL LUCIFER - JOSEFŮV DŮL
mimo provoz
Zobrazit na:

Ramzová - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Ramzová a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je trojice sedačkových lanovek. Dále v areálu najdete trojici vleků. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší kofolu a gulášek.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Klášterní kostel.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál je velmi nadprůměrný. Areál je velice slušně vybaven. Nechceme být hodní příliš, ale 71% si areál určitě zaslouží. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Čtěte také: Zimní středisko Ramzová

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 22.4.
Polojasno
5°C
1°C
Pátek
23.4.2021
Zataženo
3°C
0°C
Sobota
24.4.2021
Polojasno
5°C
0°C
Neděle
25.4.2021
Jasno
5°C
-2°C