SKI AREÁL LUCIFER - JOSEFŮV DŮL
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Mezihoří

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Mezihoří a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu nachází dvojice vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete točené pivo či zelňačku.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Doporučujeme navštívit Kadaňský hrad

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Je vidět, že provozovatel se snaží. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 71%.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 28.9.

°C
°C
Čtvrtek
29.9.2022

°C
°C
Pátek
30.9.2022

°C
°C
Sobota
1.10.2022

°C
°C