SKI AREÁL LUCIFER - JOSEFŮV DŮL
v provozu
Zobrazit na:

Křemešník - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Křemešník a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Vysočině a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 370m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete gulášek nebo horkou čokoládu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Chybí nám zde především koplexní služby. Lepší hodnocení než 69% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Čtěte také: Křemešník - ideální pro snowboardisty Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 24.1.
Zataženo
2°C
1°C
Úterý
25.1.2022
Déšť se sněhem
2°C
0°C
Středa
26.1.2022
Sněžení
0°C
-1°C
Čtvrtek
27.1.2022
Sněžení
-2°C
0°C