SKI AREÁL LUCIFER - JOSEFŮV DŮL
mimo provoz
Zobrazit na:

Pěnkavčí vrch - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Pěnkavčí vrch. Areál se nachází v Krkonoších.

Ve středisku najdete jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Svah je upravován dle potřeby. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. točené pivo nebo kulajdu.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Určitě si prohlédněte Kaplička v Obřím dole, který se nachází pouze 6km daleko. Je opravdu krásný.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Pokulhává také ochota personálu. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 66%.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Nevíte, jakou léčbu zvolit? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
13°C
8°C
Pondělí
25.9.2023
částečně oblačno
18°C
11°C
Úterý
26.9.2023
částečně oblačno
21°C
16°C
Středa
27.9.2023
částečně oblačno
20°C
15°C