SKI AREÁL LUCIFER - JOSEFŮV DŮL
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Kempaland

Máte rádi zimní sporty? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Kempaland je pro vás to pravé. Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Úprava svahu probíhá 2x denně. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete smažený sýr a bramboráčky. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Polanka - Písek u Jablunkova.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Personál je poměrně vstřícný. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 60% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 5.7.

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C
Pátek
8.7.2022

°C
°C