SKI AREÁL LUCIFER - JOSEFŮV DŮL
mimo provoz
Zobrazit na:

Filipov - lyžaři si přijdou na své

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Filipov a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Bílých Karpatech a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Svah je upravován 1 x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší párek v rohlíku a gulášek.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatele areálu musíme pochválit. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Kvalita zázemí je nadstandartní. 78% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
13°C
8°C
Pondělí
25.9.2023
částečně oblačno
18°C
11°C
Úterý
26.9.2023
částečně oblačno
21°C
16°C
Středa
27.9.2023
částečně oblačno
20°C
15°C