SKI AREÁL LUCIFER - JOSEFŮV DŮL
mimo provoz
Zobrazit na:

Biocel Zlatník - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Biocel Zlatník. Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu můžete využít dvojici vleků a jedno lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Úprava svahu probíhá každodenní. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší řízečky a hamburger.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je velmi nadprůměrný. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Personál je velice ochotný. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 80%. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Čtěte také: Biocel Zlatník - ideální pro snowboardisty

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 28.9.

°C
°C
Čtvrtek
29.9.2022

°C
°C
Pátek
30.9.2022

°C
°C
Sobota
1.10.2022

°C
°C