SKI AREÁL LUCIFER - JOSEFŮV DŮL
mimo provoz
Zobrazit na:

Vraclávek - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Vraclávek je pro vás to pravé. Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku najdete jeden vlek a lano pro děti. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší kofolu či smažák.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Chybí nám zde především koplexní služby. Lepší hodnocení než 56% si areál prostě nezaslouží.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

Čtěte také: Vraclávek - ideální pro snowboardisty

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 28.9.

°C
°C
Čtvrtek
29.9.2022

°C
°C
Pátek
30.9.2022

°C
°C
Sobota
1.10.2022

°C
°C