SKI AREÁL LUCIFER - JOSEFŮV DŮL
mimo provoz
Zobrazit na:

Červená Voda - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Červená Voda! Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází jeden vlek. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. V areálu sídlí horská služba. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší gulášek a bramboráčky. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Ovaz Výprachtice.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je velmi nadprůměrný. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Kvalita zázemí je nadstandartní. 79% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Štve Vás to? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 28.9.

°C
°C
Čtvrtek
29.9.2022

°C
°C
Pátek
30.9.2022

°C
°C
Sobota
1.10.2022

°C
°C