SKI AREÁL LUCIFER - JOSEFŮV DŮL
v provozu
Zobrazit na:

Severák - lyžaři si přijdou na své

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Severák. Areál se nachází v Jizerských horách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Hlavním lákadlem areálu je 10 sedačkových lanovka.. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte párek v rohlíku či česnečku. Středisko sousedí s Smržovka.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Závažných nedostatků je zde hodně. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 55% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 24.1.
Zataženo
2°C
1°C
Úterý
25.1.2022
Déšť se sněhem
2°C
0°C
Středa
26.1.2022
Sněžení
0°C
-1°C
Čtvrtek
27.1.2022
Sněžení
-2°C
0°C