SKI AREÁL LUCIFER - JOSEFŮV DŮL
mimo provoz
Zobrazit na:

Kunčice - ideální pro snowboardisty

Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Kunčice a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v pohoří Kralického Sněžníku a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází trojice vleků. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší párek v rohlíku a horkou čokoládu.

Jak tedy arál ohodnotit? Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 77%.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 5.7.

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C
Pátek
8.7.2022

°C
°C