SKI AREÁL LUCIFER - JOSEFŮV DŮL
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Černá hora - Jánské Lázně

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Černá hora - Jánské Lázně a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je dvojice sedačkových lanovek. Dále v areálu najdete 10 vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. V areálu sídlí horská služba. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. točené pivo či smažený sýr. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Určitě si prohlédněte Kaplička v Obřím dole, který se nachází pouze 11km daleko. Je opravdu krásný.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Oceňujeme především koplexní služby. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 71% prostě dát nemůžeme.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Sere Vás to? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 5.7.

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C
Čtvrtek
7.7.2022

°C
°C
Pátek
8.7.2022

°C
°C