SKI AREÁL LUCIFER - JOSEFŮV DŮL
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Pěnkavčí vrch - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Pěnkavčí vrch.

Zimní středisko Mezihoří

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Mezihoří a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Severák - lyžaři si přijdou na své

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Severák.

Filipov - lyžaři si přijdou na své

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Filipov a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Kempaland

Máte rádi zimní sporty? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Kempaland je pro vás to pravé.

Křemešník - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Křemešník a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Na hory? Česko nebo Alpy?

Zima se blíží. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Plánujete pobyt v ČR nebo zvolíte raději zahraniční nebo středisko? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Jsou ale zahraniční střediska opravdu o tolik lepší?

Jak vybrat ski areál v ČR?

Provozovatelé lyžařských středisek už dokončují přípravy na sezonu. Testují rolby. Zkušebně pouští sněžná děla, které zatím chrlí především vodu. Lyžařská sezóna už je za dveřmi.

Ramzová - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Ramzová a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Než odjedete na hory...

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly? Obětujte 2 minuty a přečtěte si následující odstavce.

Zimní středisko Soláň - Bzové

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Soláň - Bzové a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Žacléř - Prkenný Důl - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Žacléř - Prkenný Důl!

Zadov - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Zadov.

Bublava - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Navšivte s rodinou středisko Bublava.

Poniklá-Homole - velké zlepšení

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Poniklá-Homole.

Ski areál Černá hora - Jánské Lázně

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Černá hora - Jánské Lázně a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kunčice - ideální pro snowboardisty

Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Kunčice a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Kasárna

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Kasárna.

Důvěřovat českým firmám?

Přemýšlíte jaké oblečení koupit svým dětem na hory? Potřebujete poradit? Důvěřujte českým výrobcům! Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Ke kvalitě českých výrobků se v superlativech vyjadřují i nejlepší evropští sportovci, kteří českým firmám jejich výrobky často testují.

Kocianka - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kocianka.

Červená Voda - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Červená Voda!

Vraclávek - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Vraclávek je pro vás to pravé.

Areál Pernink - Nad nádražím ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Pernink - Nad nádražím.

Biocel Zlatník - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Biocel Zlatník.

Dovolená na Třeboňsku nejen pro rodiny s dětmi

Třeboňsko je velmi pozoruhodnou a výjimečnou krajinou, jejíž rozmanitost láká milovníky přírody a historických památek k turistickým a cyklistickým výletům. Je doslova ideálním místem pro trávení dovolené, nebo víkendové pobyty, ať už se ubytujete v hotelu, v penzionu, nebo třeba jen v kempu pod stanem. Je to svět rozlehlých lesů, poklidných, malebných vesniček, prosluněných luk a staletých rybníků. Třeboňsko je vyhlášené i svými historickými skvosty a jeho rovinatý reliéf terénu si oblíbila již celá řada nenáročných turistů, cyklistů, nebo i rodiny s malými dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 25.9.
částečně oblačno
18°C
11°C
Úterý
26.9.2023
částečně oblačno
21°C
16°C
Středa
27.9.2023
částečně oblačno
20°C
15°C
Čtvrtek
28.9.2023
zataženo
20°C
16°C